ТОВ Екоберег, Экоберег, водоохранная зона, водоохоронна зона, прибрежная защитная полоса, прибережна захисна смуга

водоохранная зона
про організацію виконані проекти світовий досвід GOOGLE мапа контакти

ТОВ «Екоберег»

ТОВ «Екоберег» спеціалізується на науково-дослідному і проектно-вишукувальному обґрунтуванні заходів по встановленню та архітектурно-ландшафтному, екологічному та інженерно-біотехнічному впорядкуванні прибережних захисних смуг (ПЗС) і водоохоронних зон (ВЗ) водних об’єктів України. Необхідні для цього науково-експедиційні та вишукувальні роботи фірма виконує власними силами із залученням фахівців спеціалізованих організацій.

Сучасні економічні, землевпорядні та технічні проблеми освоєння прибережних територій обумовлені інтенсивним їх освоєнням, змінами в  законодавстві, відсутністю нової науково-методичної і нормативно-інструктивної бази та досвіду відведення і облаштування цих територій.

Особливу гостроту набирають ці проблеми в межах міст і приміських зон, де освоєння прибережних територій відбувається найбільш масштабно та інтенсивно..

Єдиним юридично, екологічно та архітектурно-планувально вмотивованим засобом розв'язання цих проблем є проектування і встановлення ВЗ, ПЗС та смуг відведення (СВ).

ТОВ «Екоберег» має можливість і опрацьовує конкретні проекти ВЗ, ПЗС і СВ, берегових гідротехнічних споруд (підпірні стінки, банкети із каменю, піщані пляжі і намиви та комбіновані споруди з біотехнічними технологіями), а також лінійних споруд (дамби, канали, зливоскиди). Ці споруди призначені для захисту прибережних територій від шкідливої дії вод (руйнування берегів, затоплення, підтоплення і заболочення земель) та для захисту вод від засмічення, забруднення та виснаження, як це і передбачено екологічним, водним, земельним і будівельним законодавством України. З урахуванням цих споруд та обмежень на режим господарської діяльності і біотехничних заходів (замулення, заліснення, затримання і очистка стічних вод) оптимізуються розміри ВЗ, ПЗС і СВ та режим їх використання для забезпечення законних прав землевласників і землекористувачів, передбачених Конституцією і законами України.

Для виконання цих складних робіт ТОВ «Екоберег» закумулювало фахівців, які мають багаторічний досвід вирішення подібних проблем на водних об’єктах України і за кордоном, беруть активну участь у формуванні сучасної юридично-правової, науково-методичної та нормативно-інструктивної бази, розробляють науково-концептуальні підходи і техніко-екологічні обґрунтування освоєння окремих крупних водних об’єктів (Дніпро, Десна, Дністер, Київське, Канівське, Кременчуцьке, Дністровське водосховища, Причорноморські лимани, тощо).

За участю спеціалістів ТОВ «Екоберег» розроблено Концепції освоєння прирічкових територій: р. Дніпро (Канівське водосховище) в м. Києві до м. Українка; р. Десна в межах Київської області; мілководь Київського, Канівського, Кременчуцького водосховищ, розроблено проекти ВЗ і ПЗС окремих ділянок Київського та Канівського водосховищ, р.Десна. Запроектовані різноманітні комплекси гідротехнічних споруд (греблі, водоскидні та водозабірні споруди тощо) при створенні наступних водосховищ

України: Ізобільнінське, Загорське, Симферопольське, Малоріченське, Черноріченське;

Тунісу: Джумін, Резала, Седженан, Тін, Дуіміс, Мелах, Сіді Ель-Беррак;

Алжиру: Тілездіт, Хаммам-Буграра, Бабар, Зит-Емба, Бенізід.

Водоохранная зона, прибрежная защитная полоса, гидронамыв, берегоукрепление, гидротехнические сооружения, консалтинг, река, землеотвод. Киев. Экоберег
водоохранная зона, прибрежная защитная полоса, гидронамыв, берегоукрепление, гидротехнические сооружения
Дизайн от Conus