Провідні спеціалісти, Экоберег, водоохранная зона, водоохоронна зона, прибрежная защитная полоса, прибережна захисна смуга

водоохранная зона
про організацію виконані проекти світовий досвід GOOGLE мапа контакти

Провідні спеціалісти

  • Дубняк Сергій Андрійович. Науковий керівник проектів. В 1976-1991р.р. – член секції водосховищ наукової ради Держкомітету СРСР з науки і техніки «Комплексне використання і охорона водних ресурсів», науковий експерт, керівник групи експертів країн-учасниць Ради Економічної Взаємодопомоги, член громадського комітету порятунку Дніпра. В 1988-2007р.р. – заступник начальника Дніпровського БВО (пізніше – БУВР), заступник директора науково-виробничого центру ДБУВР, автор понад ста праць ряду юридичних, нормативних і методичних документів з питань управління, використання і охорони вод, які реалізовані на крупних водосховищах СРСР і України, зокрема, на Дніпровському каскаді. Автор пропозицій до Національної програми оздоровлення басейну Дніпра, Державної програми розвітку водного господарства, Водного і Земельного кодексів України, Державних програм освоєння прирічкових територій річок Дніпра і Десни.
  • Євтушенко Микола Федорович. Головний інженер проектів. Інженер-гідротехнік. Має більш ніж 35-річний досвід в проектуванні гідротехнічних споруд різного призначення. Є автором та співавтором техніко-економічних обґрунтувань перекриття Дністровського та Дніпро-Бугського лиманів, проектів гідротехнічних комплексів Межигірського, Стрийського та Малоріченського водосховищ (Україна), Джумін, Резала, Седженан (Туніс), Хамам-Буграра,Тилездит, Барбар (Алжир), багатьох ставів на водотоках та штучних водойм для товарного вирощування риби та аматорського рибальства.
  • Сокольніков Юрій Миколайович. Науковий експерт, консультант. Кандидат технічних наук. До 1995р. – старший науковий співробітник інституту гідромеханіки НАН України, науковий експерт з проблем гідротехніки та інженерної гідроморфології, автор і співавтор основоположних праць з динаміки берегів, заходів щодо їх інженерного і біотехнічного впорядкування, розрахунків оригінальних систем берегозахисну – аналогів природних берегів, зокрема переривистого кріплення, які впроваджені на берегах Чорного і Азовського морів, Дніпровських водосховищах.
  • Дубняк Сергій Сергійович. Науковий керівник проектів. Кандидат географічних наук, доцент Київського національного університету, автор багатьох праць з питань екологічної гідрології та гідро морфології, зокрема обґрунтування і впровадження на Дніпровських водосховищах еколого-гідроморфологічного моніторингу, гідродинаміки вод, оцінки екологічного стану водосховищ та їх впливу на довкілля, обґрунтування і проектування водоохоронних зон , берегозахисних споруд. Автор пропозицій до Національної програми оздоровлення басейну Дніпра, Державної програми розвітку водного господарства, Водного і Земельного кодексів України.
  • Каліченко Сергій Євгенович. Інженер-гідротехнік. Має 30-річний досвід роботи в області гідротехнічних робіт. Проектував різноманітні гідротехнічні споруди (греблі, водозабори та магістральні і локальні водоводи, стави, берегоукріплення, та інші). Має більше 10 наукових публікацій, 16 авторських свідоцтв на винаходи в галузі. Займався викладацькою діяльністю. 15-ти річний досвід роботи проектування за кордоном в Туніській республіці.
  • Васюкович Всеволод Георгійович. Інженер-гідротехнік. Має більше ніж 40-річний досвід роботи в науковому обґрунтуванні, інженерних розрахунках та проектуванні гідротехнічних споруд для створення водосховищ (Україна, Алжир), ставків комплексного використання риборозвідних об’єктів. Виконує інженерно-технічні розрахунки та проектування різного виду берегоукріплення та інших гідротехнічних споруд.
  • Кузьо Володимир Дмитрович. Інженер-рибовод. Має багаторічний досвід роботи в частині встановлення збитків рибному господарству в наслідок будівництва, реконструкції та експлуатації гідротехнічних, берегозакріплювальних та інших споруд, що впливають на стан акваторії водосховищ, річок, ставів та інших водних об’єктів.
Водоохранная зона, прибрежная защитная полоса, гидронамыв, берегоукрепление, гидротехнические сооружения, консалтинг, река, землеотвод. Киев. Экоберег
водоохранная зона, прибрежная защитная полоса, гидронамыв, берегоукрепление, гидротехнические сооружения
Дизайн от Conus